08 lipca 2021

Spokojne wakacje. Ubezpiecz dom i podróż w PZU

Marzysz o upragnionych wakacjach i myślisz już o pakowaniu walizek? Zadbaj o pełen komfort i wykup ubezpieczenie turystyczne i ubezpieczenie nieruchomości, aby nieprzewidziany wypadek nie zniszczył ci odpoczynku.

Ubezpieczenie podróżne wraz z assistance zapewni ci poczucie bezpieczeństwa i wsparcia w czasie urlopu Pomyśl też o ubezpieczeniu domu lub mieszkania, aby w pełni cieszyć się wakacjami i nie myśleć o tym co dzieje się w domu podczas twojej nieobecności.

Ubezpieczenie turystyczne PZU Wojażer

Co warto wiedzieć?

Polisa turystyczna PZU Wojażer (z ang. pzu voyager) to wsparcie w razie nieoczekiwanych problemów podczas zorganizowanego urlopu w Polsce lub wyjazdu za granicę. Pomożemy, gdy zdarzy Ci się wypadek, choroba, a także kiedy ktoś Cię okradnie lub znajdziesz się w innej trudnej sytuacji. Zorganizujemy za Ciebie pomoc na miejscu, a w razie pilnej potrzeby pomożemy Ci wrócić do domu.
 

Dlaczego warto wybrać ubezpieczenie PZU Wojażer?

Polisa PZU Wojażer ochroni Ciebie i Twoich bliskich w razie nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku. Zapewnimy Ci:

 organizację i pokrycie kosztów leczenia w Polsce i za granicą; ubezpieczenie działa już od wyjścia z domu do momentu powrotu z podróży;

 transport medyczny do domu jeśli Twój stan zdrowia będzie tego wymagał;

 dodatkową ochronę do 48 godzin po zakończeniu okresu ubezpieczenia w następujących sytuacjach: awaria środka transportu lub wypadek komunikacyjny, odwołanie lub opóźnienie np. samolotu, a nawet strajk linii lotniczych.

Ubezpieczenie domu i mieszkania

Wyjeżdżając na wakacje, chętnie dzielimy się tą wiadomością z najbliższą rodziną i przyjaciółmi. Zdarza nam się także umieścić informacje o podróży w mediach społecznościowych, nie zdając sobie sprawy z potencjalnego niebezpieczeństwa i narażenia na włamanie i kradzież pod naszą nieobecność. Dlatego tak ważne jest odpowiednie przygotowanie się do wyjazdu: aktywuj alarm, zabezpiecz i zamknij wszystkie okna oraz zamki. Sprawdź zawory wodne i gazowe.  Jeśli to dłuższy wyjazd, poinformuj zaufanego sąsiada lub kogoś z rodziny, że wyjeżdżasz i poproś, aby wyjmował listy i ulotki z Twojej skrzynki.

Przygotowanie do podróży, to także dobry moment aby sprawdzić czy wciąż mamy aktualne ubezpieczenie PZU Dom. Bądźmy spokojni o siebie nie tylko będąc w podróży ale i o to co zostawiamy w domu.


Ubezpiecz to, na czym najbardziej Ci zależy.

W PZU Dom to Ty decydujesz o tym, co wymaga szczególnego zabezpieczenia. Ubezpiecz fundamenty, mury, ściany nośne, dach, balustrady, schody zewnętrzne, a także stałe elementy jak np. okna, drzwi, meble w zabudowie. Dodaj do polisy ruchomości domowe, to takie elementy wyposażenia jak: meble – również te na balkonie czy w ogrodzie, komputer, sprzęt sportowy, czy sprzęt  AGD. Możesz rozszerzyć zakres polisy, m.in.: o ubezpieczenie OC, przedmiotów od stłuczenia, a także o ubezpieczenie garażu czy siłowników w bramie.

Zabezpiecz również to, co znajduje się w ogrodzie, np. wiata, altana, grill, jacuzzi, nie tylko przed zmienną pogodą i wiatrem czy deszczem, ale i przed zniszczeniem lub kradzieżą z włamaniem.


Korzystaj z życia na wakacjach, a my zajmiemy się resztą.

Sprawdź naszą ofertę ubezpieczeń:

https://www.pzu.pl/kampania/nieruchomosc/dom-wakacje