21 listopada 2016

Auto Non Stop

Stłuczka, grad lub zwalone drzewo uszkodziły Twój samochód? Przez to nie możesz skorzystać z auta, gdy go najbardziej potrzebujesz… Zobacz co zrobić, by mieć Auto Non Stop!

Jesteś cały czas w ruchu i potrzebujesz swojego auta. Nieważne czy odwozisz dziecko do przedszkola, dojeżdżasz do pracy, a w weekend planujesz większe zakupy. A może jesteś w drodze na odpoczynek? Wtedy dzieje się TO – Twój samochód zostaje uszkodzony i nie możesz nim dalej jechać. Jeżeli mieszkasz w większym mieście, możesz korzystać z komunikacji miejskiej. Gorzej, gdy jesteś z niesprawnym autem w szczerym polu… Przeczytaj, dlaczego warto mieć ubezpieczenie AC z opcją „Auto Non Stop” w PZU.

AC to ubezpieczenie od uszkodzenia, zniszczenia lub utraty pojazdu, jego części lub wyposażenia. Ubezpieczyciel wypłaci Ci odszkodowanie, zwróci koszty naprawy. Jednak na czas naprawy zostajesz bez auta. Dlatego razem z AC warto wykupić dodatkową opcję „Auto Non Stop”. Co dzięki niej zyskasz?

Po pierwsze, z opcją ANS masz zapewniony odbiór uszkodzonego samochodu. Po drugie, Twoje auto pojedzie do naprawy, a Ty nie musisz się martwić o blacharza. Po trzecie, podczas naprawy możesz skorzystać z auta zastępczego, które podjedzie we wskazane przez Ciebie miejsce. Auto Non Stop uwolni Cię od formalności: ubezpieczyciel zorganizuje ci auto zastępcze i pokryje jego koszty.

Ty tylko odbierzesz naprawiony samochód.

Konkurs #AutoNonStop

W PZU wiemy, że nagła usterka samochodu może nie tylko pokrzyżować plany na wieczór, ale przede wszystkim utrudnić codzienne funkcjonowanie. Zastanawialiście się kiedyś, jak bardzo? Teraz możecie podzielić się z nami powodami, dla których auto to nieodłączny element Waszego życia i dodatkowo wygrać karty upominkowe do zrealizowania na stacjach Orlen oraz kamerę samochodową Mio MiVue 698 Dual.

Zasady

Aby wziąć udział w konkursie, należy zrobić zdjęcie pokazujące, dlaczego samochód jest niezbędny do życia. Tytułowy bohater konkursu w kadrze mile widziany, ale z myślą o Waszym bezpieczeństwie, prosimy nie robić zdjęć podczas jazdy. Im bardziej kreatywne zgłoszenie, tym lepiej. Liczymy na Waszą pomysłowość popartą życiowym doświadczeniem.

Zdjęcie trzeba wrzucić na swoje konto na Instagramie (z włączonymi publicznymi ustawieniami widoczności), dodając uzasadnienie, dlaczego bez samochodu ani rusz. Pamiętajcie, aby oznaczyć je hashtagiem #AutoNonStop i otagować @grupa_pzu.

Nagrody

Raz w tygodniu nagrodzimy autora najbardziej kreatywnej pracy bonem przedpłaconym o wartości 200 złotych, który będzie mógł zrealizować na stacjach ORLEN. W finale, spośród wygranych zgłoszeń, wyłonimy laureata nagrody specjalnej – samochodowej kamery Mio MiVue 698 Dual.

Terminy etapów

Na Wasze zdjęcia czekamy od 1 do 20 grudnia 2016 roku. Co tydzień będziemy wybierać jednego zwycięzcę. O nagrody możecie walczyć w każdym tygodniu. Sprawdźcie terminy kolejnych etapów:

  1. 01.12 – 07.12.2016
  2. 08.12 – 14.12.2016
  3. 15.12 – 21.12.2016

Śledźcie nas na: http://instagram.com/grupa_pzu

Regulamin zabawy dostępny tutaj:
it.ly/RegulaminAutoNonStop

Źródła

PZU Auto AC — sprawdź ofertę https://moje.pzu.pl/