14 grudnia 2021

Świąteczne prezenty chroniące zdrowie i życie całej rodziny

Materialne prezenty świąteczne cieszą, ale największym darem dla bliskich jest dbanie o zdrowie całej rodziny. Podaruj najbliższym pakiet chroniący zdrowie i życie!

Święta Bożego Narodzenia to czas prezentów, które są wyrazem miłości, pamięci i troski. A co może być lepszym darem niż zdrowie tych, których kochamy, i poczucie ich bezpieczeństwa? Jeśli zależy Ci na Twoich bliskich, podaruj im w te święta wyjątkowy prezent – pakiet chroniący Wasze zdrowie.

Świąteczne upominki znalezione pod choinką cieszą każdego z nas, ale najlepszym prezentem oraz wyrazem miłości i troski o najbliższych będzie prezent, który zadba o ich zdrowie i życie. W PZU mamy pakiety pozwalające jak najlepiej dobrać zakres ochrony dla Ciebie i Twojej rodziny. Sprawdź i wybierz odpowiedni dla Was wariant ‒ czasy przecież są trudne, a zagrożeń dla zdrowia coraz więcej.


Pakiety dla Ciebie

Ochrona własnego zdrowia, zwłaszcza w obecnych czasach, jest przejawem troski o siebie i o swoich bliskich. Pamiętaj, że to Ty jesteś najbliższą sobie osobą. I tak jak w samolocie przy korzystaniu z maseczek tlenowych ‒ najpierw musisz zadbać o samego siebie, by móc dbać o innych. W PZU Zdrowie, w platformie mojePZU przygotowaliśmy różne pakiety chroniące życie i zdrowie, między innymi pakiety medyczne i profilaktyczne. Sprawdź, czym się od siebie różnią i wybierz wariant najlepszy dla siebie.

Pakiety medyczne to abonamenty medyczne, które zapewniają stały dostęp do usług w placówkach medycznych PZU Zdrowie. Aby optymalnie dobrać zakres opieki do swoich potrzeb, możesz wybrać pakiet: mini, podstawowy, rozszerzony lub kompleksowy

A co dzięki nim zyskujesz?

  • W zależności od wybranej przez Ciebie opcji zyskujesz dostęp do lekarzy różnych specjalizacji oraz wielu badań diagnostycznych i zabiegów ambulatoryjnych. 
  • Oszczędzasz czas tak cenny podczas leczenia i w życiu codziennym (na wizytę do lekarza pierwszego kontaktu czekasz maksymalnie 2 dni, a do specjalisty maksymalnie 5 dni). Zyskany czas możesz poświęcić bliskim lub swoim pasjom.
  • Masz dostęp do różnych form konsultacji medycznych – teleporad, czatów, rozmów wideo i wizyt stacjonarnych.
  • Nie potrzebujesz skierowań do lekarzy specjalistów.
  • Masz dostęp do 2200 placówek medycznych w 600 miastach Polski.
  • Możesz wygodnie rezerwować wizyty, korzystając z całodobowej infolinii czynnej 7 dni w tygodniu, portalu i aplikacji mojePZU.

Pakiety profilaktyczne to zestawy usług medycznych do jednorazowego wykorzystania, które pomagają zadbać o konkretny obszar zdrowotny ‒ np. dietę, serce, tarczycę. Zawierają konsultacje z odpowiednimi specjalistami oraz potrzebne badania. Obecnie oferujemy kilkanaście opcji do wyboru, np. pakiety sprofilowane ze względu na:

a także pomagające zachować zdrowie i urodę na dłużej, np. pakiet Zdrowy uśmiech.

Oprócz pakietów zdrowotnych możesz też wybrać ubezpieczenie PZU Wsparcie w życiu i zdrowiu, czyli ubezpieczenie indywidualne, podobne do grupowych ubezpieczeń w zakładach pracy. Jest to wsparcie w trudnych sytuacjach i w nieprzewidzianych wypadkach, które mogą spotkać Ciebie lub Twoich bliskich (np. gdy poważnie zachorujesz, trafisz do szpitala czy ulegniesz wypadkowi), a także wtedy, gdy stracisz kogoś z bliskich. Zabezpieczy również Twoją rodzinę, jeśli Ciebie zabraknie. Ubezpieczenie możesz dodatkowo poszerzyć o indywidualną opiekę medyczną.


Pakiety dla bliskich

Odpowiedni pakiet zdrowotny możesz podarować również osobie bliskiej ‒ mężowi, żonie, partnerowi, partnerce, rodzicom. Mamy też dla Was rozwiązania, które w jeszcze szerszym zakresie zabezpieczą Wasze życie i zdrowie. Wybierając pakiet ubezpieczeń życiowo-zdrowotnych chroniący Ciebie i Twoich bliskich, możesz zaopiekować się różnymi obszarami życia, np.: 

  • PZU Gwarantowane jutro – łączy ubezpieczenie na życie z oszczędzaniem na przyszłość na dowolny cel (wypłacimy Ci udział w zyskach). To Ty określasz czas trwania i sumę ubezpieczenia. Umowa zabezpieczy też Twoich bliskich na wypadek Twojej śmierci. 
  • PZU Ochrona każdego dnia – wsparcie finansowe dla bliskich, jeśli Cię zabraknie. Są to pieniądze np. na zabezpieczenie Twoich kredytów, pożyczek lub utrzymanie standardu życia Twoich bliskich na dotychczasowym poziomie.
  • PZU Wsparcie najbliższych – może zapewnić Ci ochronę do końca życia, a składki płacisz tylko przez określony czas. Ubezpieczenie ochroni również wasz budżet domowy i zobowiązania finansowe, gdy Ciebie zabraknie.
  • PZU Na dobry początek – to pieniądze dla dziecka na start w dorosłość, np. na studia, naukę języka lub wkład własny do pierwszego mieszkania.

Każde z tych ubezpieczeń możesz rozszerzyć o umowy dodatkowe dla siebie lub członków swojej rodziny (współmałżonka lub partnera życiowego oraz dzieci). W ramach jednej polisy dadzą wam one dodatkową ochronę w razie nieprzewidzianych wypadków takich jak np. ciężka choroba, pobyt w szpitalu czy następstwa wypadku. 

Podaruj sobie i najbliższym czułą i troskliwą ochronę i cieszcie się bliskością nie tylko w Święta, bez obaw o przyszłość, żyjąc długo i szczęśliwie!
 


1PZU Wsparcie w życiu i zdrowiu