article-background
Najnowszy wpis

Po co firmom ubezpieczeniowym innowacje?

Z badań wynika, że większość z nas podpisałaby się pod zdaniem, że innowacje to przyszłość ubezpieczeń. Jednak w praktyce, zanim pomysł stanie się standardowym, zaakceptowanym rozwiązaniem, nieraz pojawi się wątpliwość.

Paweł Matejek

IT

CYBERSEC PL 2017

autor: Radosław Cimanowski

CYBERSEC PL jako polskie forum cyberbezpieczeństwa stawia na budowanie i wzmacnianie świadomości dotyczącej niebezpieczeństw związanych z rozwojem nowoczesnych technologii i rozrastającą się siecią internetową.

Czytaj dalej
IT

Piramida kompetencji PZU LAB

autor: Radosław Cimanowski

Rosnące napięcie na arenie międzynarodowej, rozwój nowoczesnych technologii w przemyśle, obecność internetu praktycznie w każdej naszej aktywności to tylko kilka czynników, które wymuszają rozwój wyspecjalizowanych jednostek pracujących nad cyberbezpieczeństwem.

Czytaj dalej
IT

Jak nakręcić dobre video?

autor: Dariusz Dłużeń

Nagranie krótkiego filmu do wykorzystania w internecie wymaga od jego autora znalezienia w sobie wielu talentów i umiejętności. Nie bez przyczyny profesjonalne filmy kręcą ekipy złożone z wielu specjalistów, często z odległych od siebie dziedzin. Osiągnięcie tego samego efektu jest trudnym, ale satysfakcjonującym zadaniem. Warto się go podjąć z pomocą tego poradnika.

Czytaj dalej